Ploegen

Kies een ploeg:

H1 · Heren 1

Heren Nationale 2

Trainingen

dinsdag van 20u tot 22u
Sport.Vlaanderen Hofstade

donderdag van 20u30 tot 22u30
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 20u30 tot 22u30
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Marc Nijs

Trainer 1

 

Kjell Despeghel

Ploegverantwoordelijke

 

H2 · Heren 2

Heren Promo 1

Trainingen

maandag van 21u tot 23u
Paardestraatje

donderdag van 21u tot 23u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Luc Mees

Trainer 1

 

Tijl Vereenooghe

Ploegverantwoordelijke

 

H3 · Heren 3

Heren Promo 3

Trainingen

maandag van 20u30 tot 22u30
Sportzaal Tilia

donderdag van 20u tot 22u
Hertblock, Steenokkerzeel

Thuismatchen

zaterdag van 19u30
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Marc Valgaerts

Trainer 1

 

Gianni Versees

Ploegverantwoordelijke

 

Jeroen Heylen

Ploegverantwoordelijke

 

D1 · Dames 1

Dames Promo 3

Trainingen

woensdag van 20u tot 22u
Sport.Vlaanderen Hofstade

vrijdag van 20u tot 22u
Sporthal Hertblock, Steenokkerzeel

vrijdag van 21u tot 23u
Sporthal Hertblock, Steenokkerzeel

Thuismatchen

zaterdag van 16u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Kjell Despeghel

Trainer 1

 

Yalenka Hendrickx

Ploegverantwoordelijke

 

D2 · Dames 2

Dames Promo 3

Trainingen

maandag van 20u tot 22u
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 20u tot 22u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 16u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Nick Despeghel

Trainer 1

 

Johanna Vets

Ploegverantwoordelijke

 

D3 · Dames 3

Dames Promo 3 of 4

Trainingen

maandag van 20u tot 22u
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 18u tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

vrijdag van 18u30 tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Johan Mathijs

Trainer 1

 

D4 · Dames 4

Dames Promo 4

Trainingen

dinsdag van 19u tot 21u
Hertblock, Steenokkerzeel

vrijdag van 18u30 tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 16u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Sem Vanhaelen

Trainer 1

 

Karien Lignel

Ploegverantwoordelijke

 

D5 · Dames 5

De Vriendschap 2

Thuismatchen

vrijdag van 20u15
Sporthal Hertblock, Steenokkerzeel


Spelers




Technische Staff

Veerle Vercauteren

Ploegverantwoordelijke

 

D6 · Dames 6

De Vriendschap 3

Trainingen

woensdag van 20u tot 22u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zondag van 16u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Jeroen Heylen

Trainer 1

 

Laura Spitael

Ploegverantwoordelijke

 

MU17 · Meisjes U17 Niveau 2

U17 Meisjes Niveau 2

Leeftijd: van 15j tot 16j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

dinsdag van 18u tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 18u tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

zondag

Thuismatchen

zaterdag van 10u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Ben Le Moine

Trainer 1

 

Gianni Versees

Trainer 2

 

Bianca Goossens

Ploegverantwoordelijke

 

MU15A · Meisjes U15A Niveau 2

U15 Meisjes Niveau 2

Leeftijd: van 15j tot 16j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 18u tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

donderdag van 18u tot 19u30
Sportzaal Zemst

zondag

Thuismatchen

zaterdag van 12u15
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Yalenka Hendrickx

Trainer 1

 

Wim Van Mosselaer

Ploegverantwoordelijke

 

MU15B · Meisjes U15B Niveau 2

U15 Meisjes B - Niveau 2

Leeftijd: van 15j tot 16j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 17u30 tot 19u
Hertblock, Steenokkerzeel

donderdag van 18u tot 20u
Hertblock, Steenokkerzeel

Thuismatchen

zaterdag van 13u30
Hertblock, Steenokkerzeel


Spelers




Technische Staff

Gianni Versees

Trainer 1

 

MU13A · Meisjes U13A Niveau 2

U13 Meisjes A - Niveau 2

Leeftijd: van 11j tot 12j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

maandag van 17u tot 18u30
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 16u30 tot 18u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 12u15
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Jana Mathijs

Trainer 1

 

Lily Santy

Ploegverantwoordelijke

 

MU13B · Meisjes U13B Niveau 2

U13 Meisjes B - Niveau 2

Leeftijd: van 11j tot 12j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

maandag van 17u tot 18u30
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 16u30 tot 18u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 12u15
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Jolina Bertels

Trainer 1

 

Hans Verberckt

Ploegverantwoordelijke

 

MU13C · Meisjes U13C Niveau 2

U13 Meisjes C - Niveau 2

Leeftijd: van 11j tot 12j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

maandag van 17u tot 18u30
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 16u30 tot 18u
Sport.Vlaanderen Hofstade

Thuismatchen

zaterdag van 10u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Enya Stroeykens

Trainer 1

 

Clara Santy

Trainer 2

 

Veronique Rochtus

Ploegverantwoordelijke

 

MU11A · Meisjes U11 Niveau 2

U11 Meisjes - Niveau 2

Leeftijd: van 11j tot 12j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 17u30 tot 19u
Sportzaal Zemst

zaterdag van 10u tot 11u30
Sportzaal Zemst

Thuismatchen

zaterdag van 10u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Nog geen technische staff.

JU17A · Jongens U17 Niveau 2

Jongens U17 - Niveau 2

Leeftijd: van 15j tot 16j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

dinsdag van 18u tot 20u
Sport.Vlaanderen Hofstade

woensdag van 19u tot 20u30
Sportzaal Zemst

Thuismatchen

zaterdag van 12u15
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

David Beckers

Trainer 1

 

Marc Vancraenenbroeck

Ploegverantwoordelijke

 

JU15A · Jongens U15 Niveau 2

Jongens U15 - Niveau 2

Leeftijd: van 13j tot 14j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 19u tot 20u30
Sportzaal Zemst

donderdag van 18u tot 20u
Sportzaal Zemst

Thuismatchen

zondag van 13u30
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Tim Van Hout

Trainer 1

 

Veerle Vercauteren

Ploegverantwoordelijke

 

JU13A · Jongens U13A Niveau 2

Jongens U13A - Niveau 2

Leeftijd: van 12j tot 13j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 19u tot 20u30
Sportzaal Zemst

donderdag van 18u tot 20u
Sportzaal Zemst

Thuismatchen

zondag van 13u30
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Wout De Win

Trainer 1

 

Staf Sioen

Trainer 2

 

Kristof De Decker

Ploegverantwoordelijke

 

JU13B · Jongens U13B Niveau 2

Jongens U13B - Niveau 2

Leeftijd: van 12j tot 13j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 17u30 tot 19u
Hertblock, Steenokkerzeel

donderdag van 18u tot 19u30
Hertblock, Steenokkerzeel

Thuismatchen

zaterdag van 10u30
Hertblock, Steenokkerzeel


Spelers




Technische Staff

Noor Lannoo

Trainer 1

 

Philip Morren

Ploegverantwoordelijke

 

JU11A · Jongens U11 A Niveau 2

Jongens U11 - Niveau 2

Leeftijd: van 9j tot 11j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

woensdag van 17u30 tot 19u
Sportzaal Zemst

zaterdag van 10u tot 11u30
Sportzaal Zemst

Thuismatchen

zaterdag van 10u
Sport.Vlaanderen Hofstade


Spelers




Technische Staff

Maud De Geest

Trainer 1

 

Amber Van Ransbeek

Trainer 2

 

Lisbeth Verbesselt

Ploegverantwoordelijke

 

XU11A · Gemengd U11 Niveau 3

Gemengd U11 - Niveau 3

Leeftijd: van 9j tot 11j
Max Leden: 25 leden

Trainingen

maandag van 17u30 tot 19u
Hertblock, Steenokkerzeel

woensdag van 17u30 tot 19u
Hertblock, Steenokkerzeel

Thuismatchen

zaterdag van 10u30
Hertblock, Steenokkerzeel


Spelers




Technische Staff

Maite Morren

Trainer 1

 

Linde Maes

Trainer 2

 

VSZH · Volleybalschool Zemst

Volleybalschool Groot Zemst

Trainingen

woensdag van 17u30 tot 19u
Sportzaal Zemst

zaterdag van 10u tot 11u30
Sportzaal Zemst

zondag


Spelers




Technische Staff

Fien Van Winghe

Trainer 1

 

Johanna Vets

Trainer 2

 

Kato De Meyst

Trainer 3

 

Margot De Meyst

Trainer 4

 

Sarah De Meyst

Trainer 5

 

VSSO · Volleybalschool Steenokkerzeel

Volleybalschool Groot Steenokkerzeel

Trainingen

maandag van 17u30 tot 19u
Hertblock, Steenokkerzeel

woensdag van 17u30 tot 19u
Hertblock, Steenokkerzeel


Spelers




Technische Staff

Linde Maes

Trainer 1

 

Maite Morren

Trainer 2

 

9280